deutsch wersion wersja polska
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Przewodnik po Wrocławiu

 

 

 Witamy Państwa na naszej stronie. Nasza oferta obejmuje szereg propozycji i mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie! Wrocław można zwiedzać na wiele sposobów:

 

Spacer ekspresowy - to oferta dla osób, które mają niewiele czasu i lubią szybkie tempo! Spacer może potrwać 2 godziny, ale zobaczycie Państwo niewiele.

 

Spacer dla wymagających - to oferta dla osób dysponujących czasem i lubiących zwiedzać. Wejdziemy do najciekawszych obiektów, poznamy historię miasta. W spokoju smakować będziecie Państwo klimat miasta. Spacer może potrwać od 3 do 8 godzin. Możemy również podzielić zwiedzanie na 2 dni.

 

Obsługujemy grupy szolne, seniorów a także osoby niepełnosprawne, dostosowując programy do Państwa oczekiwań i możliwości.

 

Wrocław można zwiedzać również zimą. W czasie niepogody pokażemy Państwu wrocławskie muzea. Oprowadzimy Państwa po wystawie 1000 lat historii Wrocławia w Pałacu Królewskim, a także pokażemy zbiory Muzeum Narodowego.

 

 Zapraszamy na wspólne spacery! Spotkajmy się we Wrocławiu...

 

 Doradzimy Państwu,  jaki hotel wybrać i gdzie zjeść smaczny obiad. Serdecznie zapraszamy! 

e:-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Copyright by Justyna Mikulska 2012
Znajdz nas na Google+