Przewodnik Wrocław Wrocław można zwiedzać na wiele sposobów

PIESZO:

Spacer ekspresowy

to oferta dla tych, którzy mają mało czasu i lubią szybkie tempo. Postaramy się Państwu pokazać najważniejsze zabytki i przybliżyć historię Wrocławia. Zwiedzimy Rynek, przejdziemy koło gmachu głównego Uniwersytetu i zobaczymy magiczny Ostrów Tumski- najstarszą część naszego miasta.

Spacer dla wymagających

to  propozycja dla osób, które mają czas i lubią zwiedzać. Spacer może potrwać od 3 do 8 godzin. Oprócz głównych zabytków, będziecie Państwo podziwiać Dzielnicę Czterech Wyznań, możemy podjechać również do kompleksu Hali Stulecia. Będziecie Państwo smakować Wrocław, poznawać jego atmosferę i klimat. Oprowadzimy Państwa po wrocławskich muzeach, pokażemy Afrykarium i ZOO, na Cmentarzu Żydowskim usłyszycie Państwo historię gminy żydowskiej. Na pewno nie będziecie Państwo się nudzić.

Środkami transportu

Meleksem, tramwajem, statkiem

Jeśli wielogodzinne spacery są dla Państwa zbyt męczące proponujemy przejażdżki meleksem, tramwajem historycznym czy rejsy statkiem, poznacie wtedy Państwo miasto z zupełnie innej perspektywy.

Rowerem

Dla miłośników dwóch kółek organizujemy również wycieczki rowerowe, w czasie których dotrzemy do miejsc, które są niedostępne, kiedy podróżuje się autokarem lub przemierza miasto na piechotę.

Jeśli interesują Państwa dłuższe pobyty, wycieczki 2, 3 – dniowe przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę! Przewodnik Wrocław – z nami nie będziesz się nudzić!